Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Jemen

Nieruchomość na sprzedaż w Jemenie

Jemen to państwo położone na południowym krańcu Półwyspu Arabskiego; jego oficjalna nazwa to Zjednoczona Republika Jemenu. Stolicą jest Sana. Graniczy z Morzem Arabskim, Zatoką Adeńską i Morzem Czerwonym, a od wschodu z Omanem, a od północy z Arabią Saudyjską.

Jeśli chcesz kupić nieruchomość na sprzedaż w Jemenie, powinieneś wiedzieć, że Jemen jest jednym z najsłabiej rozwiniętych krajów świata i najbiedniejszym krajem na Bliskim Wschodzie.

Jemen był kiedyś podzielony na dwa kraje: Jemen północny i Jemen południowy. Oba kraje zostały zjednoczone w 1990 roku jako Republika Jemenu.

Po zjednoczeniu wybuchł południowy ruch secesyjny, który ostatecznie został stłumiony. Utrzymują się napięcia między północą a południem; niektórzy południowcy twierdzą, że północna część państwa jest uprzywilejowana gospodarczo.

Jemeńska ustawa inwestycyjna została zaktualizowana w 2002 r. Nowe prawo stanowi, że cudzoziemcy mogą posiadać grunty i nieruchomości. Z drugiej strony nowe prawo ma niespójności. Zgodnie z ustawą z 2002 r. Cudzoziemcy mogą posiadać 100% gruntów i realizować projekty bez jemeńskiego agenta i bez uzyskiwania zezwoleń na import lub eksport z Ministerstwa Przemysłu i Handlu. Ale temu przeczy prawo handlowe, które ogranicza udział zagraniczny do 49%. Dlatego przed zakupem nieruchomości na sprzedaż w Jemenie ważne jest, aby porozmawiać z ekspertami i zwrócić uwagę.

Sana, jej stolica, w ostatnich latach doświadczyła ogromnego programu modernizacji infrastruktury, w ramach której rozbudowano drogi i zmodernizowano sieci usług publicznych. Jednak obecna struktura miejska Sany i brak przejrzystości nadal stanowią wyzwanie dla szybkiego rozwoju miasta i skutkują niewydajnym rozrostem o niskiej gęstości i rozprzestrzenianiem się nieformalnych osiedli. Fakt ten nie przeszkodził deweloperom z Zatoki Perskiej w inwestowaniu i kupowaniu nieruchomości na sprzedaż w Jemenie, który jest postrzegany jako dziewiczy teren pełen nieodkrytych możliwości inwestycyjnych.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 36531

Sprzedaż Inne (Mieszkalne), Jemen, Sana'a, Sana'a, center

Reserved negotiation
Sprzedaż
Inne (Mieszkalne)

158 m²
Dom w sprzedaży centrum Sana, doskonała konstrukcja i centralna dzielnica mieszkaniowa
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB